Haberler

13mayisedirnesingRoby Lakatoz ve Serkan Çağrı'nın konseri öncesinde Edirne'de Karşılaşmslar sergisinin açılışı gerçekleşecek.

Rezervasyon için: Emel Hn. 0555 595 63 58

2018lagbaomer

Geleneksel Lag Baomer kutlamasi 3 Mayıs 2018'de Sirkeci Sinagogunda kutlanacak

ivritcafee18İbranice konuşmalara yönelik sohbet toplantıları Corina Berger ile devam ediyor.

trhblogoo

DUYURU
Türkiye Hahambaşısının Başkanlığındaki 2018-2021 dönemi  Türk Yahudi Toplumu yönetimi ile danışmanlar heyeti üyelikleri seçimine ilişkin duyurudur. 

gntalksibranice18Generation Next muhteşem konuklarıyla, dolu dolu bir GNTalks için yine hazırlanıyor!

weekwend18forHer sene geleneksel olarak gerçekleştirilen Weekend4us tarihinde değişiklik olmuştur. 26-27 Mayıs için yerinizi ayırtmayı unutmayın...  18-35 yaş aralığındaki gençler kayıt yaptırmayı unutmayın.

Detaylar için iletişim: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

0ryom18nisanOr-Yom pansiyonerleri salı günlerini iple çekerler çünkü, salı demek gezi demektir. Bu hafta rotamızda Vadi İstanbul  vardı. Hem tatlılarımızı yedik hem de çok keyifli bir gün yaşadık. Bağış severlerimizin destekleriyle gerçekleştirdiğimiz gezilerimize siz de katkı  sağlamak isterseniz  0 212 252 40 18  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

 

eksiimaya18Genç Emeklilerin bu haftaki konuğu Ali İhsan Pirgan ve Ozan Benlioğlu

tsedakaafis2Yaratılış konusunda her şeye “tov – iyi” ifadesini kullanan Tanrı’nın, insan yaratılışında bunu kullanmadığını görmekteyiz.