Haberler

Bu yaz sezonunda, Büyükada Cemaatinin işbirliği ve katkıları ile Denet Gıda, Büyükada Kültür Merkezi'nde kaşer et, tavuk, peynir çeşitleri, salam, sosis, pastırma gibi şarküteri çeşitleri, şarap ve diğer ürünlerini Depo ve Caddebostan mağazalarımızdaki gibi çok özel fiyatlar ile satışa sunacaktır.

zogaoyunZİHİN OYUNLARI     GELİŞİM ATÖLYESİ (zoga) 
9-12 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN

2018- 2019 ZOGA DÖNEMİ

Haftanın iki günü için yapılacak bu çalışmalarda bir günü okul içi, bir günü de okul dışı farklı mekânlarda yapılacaktır.

GamzeberbercibuyukadaBüyükada Hesed Leavraam Sinagogu Sohbet Geceleri Devam Ediyor.

yazokulumnx 1

2018-2019 YAZ OKULU
2011 -2017 yılları  arasında doğmuş olan öğrenciler kabul edilecektir. Tüm öğrenciler kendi yaş grupları çerçevesinde eğitim alacaklardır.

badapestegncGenç Emekliler'den yaz süresince her Perşembe bir seyahat Budapeşte

Türkiye Hahambaşılığı & Neve Şalom Sefarad Sinagogları Vakfı'ndan Haberler
Sayın Dindaşımız,
Yaşamın mucizesi doğum ve yaşamını yitiren dindaşlarımızın cenaze töreni bilgilerini -yayınlamak isteyen ailelerin talepleri doğrultusunda - toplumumuzla whatsapp kanalı ile paylaşmaktayız.

inegolkofteedenÖzel domates soslu pideli köfte Eden Kosher'de... Kod ile gelenlere %5 indirim uygulanmaktadır. 

*Kod: pdlk

afis1tsekaYaratılış konusunda her şeye “tov – iyi” ifadesini kullanan Tanrı’nın, insan yaratılışında bunu kullanmadığını görmekteyiz.

denet167 2Denet depo Caddebostan ve Büyükada  şubemizde geçerli  özel fırsat fiyatlarımız ile satışlarımıza devam ediyoruz.