Haberler

superiyinedimYönetmenliğini Nedim Saban’ın yaptığı Tohum Otizm Vakfı işbirliği ile büyük bir farkındalık projesi olarak hayata geçirilen “Süper İyi Günler” oyunu sanat severlere 5 Ocak akşamı yepyeni bir tiyatro deneyiminin kapılarını ArtıSahne’de açacak. 


Novi Afis

Zamanımızın ''En Olağanüstü Yahudi Amerikan Kadınlarından'' Lori Palatnik, televizyon ve radyoda yer alan uluslararası bir konuşmacı ve yazardır.

italyansinagogu4Anma Konseri
12 Aralık 2018 Çarşamba saat 19:30

suadiyeminis18jSUADİYE MINIX ANAOKULU’NDA ANNELİ OYUN GRUBU 2018 ETKİNLİKLERİ

Salı ve Perşembe günleri saat 10.30 -12.00 arasında eğitim başlar. Öğrencilerin bazıları saat 10.00 gibi gelerek oyuncaklarla oynama ya da alanda kaydırak, tırmanma ve benzeri büyük kas gelişimi materyallerinden yararlanmaktadırlar.

ivritcafehegkom4İbranice konuşanlara yönelik,sohbet toplantıları Corina Berger ile devam ediyor.

askenazsinagog18Aşkenaz Cemaati, Schneidertempel Sanat Merkezinde açılması tasarlanan Kalıcı Sergi için desteklerinizi bekliyor.

yerusalmi4
Genç Emekliler Algı ve Gerçek:
Yeruşalayim

Sayin Dindasimiz,
Yasamin mucizesi dogum ve yasamini yitiren dindaslarimizin cenaze toreni bilgilerini -yayınlamak isteyen ailelerin talepleri doğrultusunda - toplumumuzla whatsapp kanalı ile paylaşmaktayız.

edencafedolapYeni dolaplarımız geldi.. Çok yakında Denet Gıda ürünleri ve İsrail şarküteri çeşitleri ile hizmetinizdeyiz..

oryombalikgeziBu hafta gezimiz Balık lokantasına oldu.